چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 17:26

تشکیل دومین کمیته تخصصی انجمن آب و فاضلاب ایران

 

 

در راستای گسترش فعالیتهای تخصصی انجمن آب و فاضلاب ایران، دومین کمیته تخصصی انجمن با عنوان "کیفیت آب" آغاز به کار کرد. به دنبال تصویب هیئت مدیره انجمن و انتخاب اعضای هیئت موسس، اولین جلسه کمیته تخصصی "کیفیت آب" در روز یکشنبه 9 دیماه 1397 از ساعت 13:30 الی 15:30 در محل شرکت آب و فاضلاب استان تهران تشکیل شد. در این جلسه که با حضور آقای دکتر تابش رئیس هیئت مدیره انجمن و اعضای هیئت موسس کمیته برگزار شد ابتدا آقای دکتر تابش هدف از تشکیل کمیته های تخصصی انجمن و همچنین ضرورت پرداختن به موضوع کیفت آب را بیان کردند. ایشان با اشاره به اهداف و اساسنامه انجمن و همچنین آیین نامه کمیته های تخصصی انجمن، محورهایی را که می تواند در دستور کار این کمیته قرار گیرد را معرفی کردند. در ادامه هریک از اعضای هیئت موسس نظرات خود را در مورد ضرورت تشکیل این کمیته و اولویت های کاری آن بیان کردند. در انتها اعضای شورای اجرایی کمیته به شرح زیر انتخاب شدند:

آقایان دکتر ترابیان، دکتر غیاثی، دکتر حسن، مهندس اعظم واقفی، مهندس شقاقی، مهندس قنادی، و خانمها: دکتر غلامی، دکتر باغبان، دکتر اکبری و مهندس امیرمظاهری

همچنین مقرر شد شورای اجرایی طی چند جلسه اولویتهای کاری و برنامه کمیته در سال 1398 را مشخص و تا قبل از سال جدید به هیئت مدیره انجمن اعلام نماید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی