پنج شنبه, 27 دی 1397 ساعت 11:24

ملاقات نمایندگان هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب با آقای مهندس کشفی

بنابر درخواست قبلی، روز چهارشنبه 26 دی ماه 1397 جلسه ای با حضور آقایان دکتر تابش و مهندس قانع (رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران)، آقای مهندس کشفی (معاونت محترم راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور) و آقایان مهندس کوشیار واقفی، سیدزاده، وکیلی و طباطبایی (مدیران دفاتر حوزه معاونت بهره برداری) از ساعت 16 الی 17 در محل دفتر آقای مهندس کشفی برگزار شد.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر تابش ضمن معرفی انجمن آب و فاضلاب ایران، فعالیتهای 3 سال اخیر انجمن و برنامه ریزی های آینده آن را به اطلاع حاضرین رساندند. آقای مهندس قانع نیز بر ضرورت استفاده شرکت مهندسی از توانمندی های علمی انجمن تاکید کردند.

در ادامه آقای مهندس کشفی ضمن استقبال از این دیدار و ضرورت ارتباط مستمر انجمن آب و فاضلاب ایران با حوزه بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، دیدگاههای خود را در خصوص زمینه های همکاری مشترک ارائه کردند. همچنین هریک از مدیران دفاتر این حوزه نیز نظرات خود را در مورد فعالیتهای آینده ابراز نمودند.

در پایان ضمن موافقت آقای مهندس کشفی با برگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف و هدررفت آب در سال 1398 از سوی انجمن، دانشگاه و حمایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، به آقای مهندس سیدزاده ماموریت دادند در مورد همکاریهای فی مابین بررسی های لازم را انجام داده و در جلسات بعدی که بصورت مستمر برگزار خواهد شد در مورد آنها تصمیم گیری صورت پذیرد.

 

نماد اعتماد الکترونیکی