شنبه, 07 دی 1398 ساعت 01:47

ششمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

 

ششمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

ششمین جلسه هیأت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب در تاریخ سه شنبه ۳ دی ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در محل اتاق شورای پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار گردید.

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زير می باشند:

·         طرح لوگو اتحادیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

·         مقرر شد مکاتبه ای از سوی اتحادیه با آقای دکتر واعظی (دفتر رئیس جمهوری) انجام شود و درخواست گردد که دستگاه های دولتی را از انجام فعالیت های مشابه که توسط انجمن های علمی و بخش خصوصی با کیفیت بهتری انجام می گردد، منع نمایند.

·         مقرر شد تقویم رویدادهای انجمن های علمی عضو اتحادیه تهیه و از طرف اتحادیه منتشر گردد.

·         مقرر شد مکاتباتی با افراد کلیدی چون رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون اول رئیس جمهور، وزیر نیرو، وزیر صمت، وزیر کشور، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و از طرف اتحادیه صورت پذیرد.

·         برنامه اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت و با انجام اصلاحاتی تصویب شد.

·         آقای دکتر تابش گزارشی از فعالیت های دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب ارائه کردند و سپس اعضا در خصوص برخی موارد و مشکلات انجمن ها در برگزاری همایش های علمی و فعالیت های جنبی آن بحث و تبادل نظر نمودند.

·         آقای دکتر محمودی گزارشی از بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی در جزیره قشم ارائه کردند و از اعضای اتحادیه برای مشارکت در فعالیت ها و شرکت در آن دعوت نمودند.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی