یکشنبه, 01 تیر 1399 ساعت 14:26

جلسه هشتم هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

جلسه هشتم هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

 

هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب در تاریخ چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹9 از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰ در بستر فضای مجازی (اسکایپ) برگزار گردید.

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زير می باشند:

·         طرح لوگو اتحادیه مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.

·         برنامه سالانه اتحادیه با اضافه شدن موارد زیر تایید شد:

 تأثیرگذاری علمی و استفاده از ظرفیت های علمی و حرفه ای اعضای اتحادیه در نهادهای تصمیم گیری و اجرایی کشور و ارایه مشاوره تخصصی و همفکری با مسئولین دستگاه های اجرائی، تقنینی و قضائی کشور در حوزه آب

  تهیه تقویم فعالیت های اتحادیه و حمایت از رویدادهای انجمن های عضو

·         به اطلاع اعضا رسید که زمان برگزاری مجمع اتحادیه روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه ۱۳۹۹ قطعی است و ارسال دعوت نامه انجام شده است.

·         متن تهیه شده برای مکاتبه با مقامات کشوری مورد بحث قرار گرفت و هریک از اعضا نظرات خود را بیان نمودند. مقرر شد آقای دکتر محمودی با همکاری آقای دکتر صمدی نسبت به اصلاح متن پیشنهادی برای مکاتبه با رئیس جمهور و رئیس دفتر ایشان تا جلسه آینده اقدام نمایند و در نامه بحث همکاری اتحادیه با شورای عالی آب کشور و حضور نماینده ای از اتحادیه در آن شورا مطالبه گردد. همچنین نامه ای برای مجلس نیز تهیه شود و درخواست شود که از اتحادیه در زمینه های همکاری با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، همکاری با کمیسیون های تخصصی دعوت گردد. همچنین در متن نامه به موضوع به رسمیت شناخته شدن اتحادیه از سوی دستگاه های متولی صنعت آب اشاره شود و در موارد علمی نیازمند مشورت، از همکاری اتحادیه استفاده شود.

·         موضوع راه اندازی کانال تلگرام و وبگاه اتحادیه توسط دکتر صمدی مطرح شد و قرار شد این وبگاه در ۱الی۲ هفته آینده رسماً از طراح تحویل گرفته شود.

·         موضوع هماهنگی جلسه با آقای دکتر تجریشی مطرح شد و با توجه به صحبت قبلی با ایشان برای نیمه دوم خرداد، مقرر شد پیگیری برای برگزاری جلسه ترجیحا به صورت حضوری انجام گردد.

·         در خصوص فعالیت های بین المللی اتحادیه دستور جلسه مطرح شد و قرار شد با عنایت به نامه ارسالی اتحادیه، بعد از اعلام نظر انجمن ها در جلسه آینده بحث شود.

·         مقرر شد برای همایش‌های ملی و بین‌المللی که انجمن‌ها برگزار می‌کنند، حمایت اتحادیه از این فعالیت‌ها برقرار گردد و لوگو اتحادیه در پوستر همایش‌ها درج گردد. برای سایر فعالیت‌های انجمن‌ها بسته به مورد و تقاضای انجمن، هیات مدیره اتحادیه تصمیم‌گیری خواهد نمود.

 

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا