یکشنبه, 01 تیر 1399 ساعت 14:47

برگزاری جلسه چهارم شورای سیاستگزاری کنگره

برگزاری جلسه چهارم شورای سیاستگزاری کنگره

 

چهارمین جلسه شورای سیاستگزاری سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب روز یکشنبه 25 خرداد 1399 از ساعت 17 الی 19 با حضور کلیه اعضا بصورت مجازی برگزار شد. در این جلسه موارد زیر بحث و تصویب شد:

1-    در ابتدا گزارش فعالیت های انجام شده دبیرخانه توسط آقای دکتر طالب بیدختی و خانم مهندس حیدری فر از جمله ارسال فراخوان در فضای مجازی و سایت های مربوط به همایش ها، مکاتبه با معاونین پژوهشی دانشگاه ها و مدیران عامل کلیه آبفاها ارائه شد.

2-    مقرر شد دبیرخانه افرادی را برای تشکیل کمیته های اجرایی اضافه کند. تفاهم نامه دانشگاه و انجمن سریعتر توسط دانشگاه امضا شود. پیگیری کسب مجوز ISC در اسرع وقت انجام شود. اطلاعات کلیه شرکت های مشاور و پیمانکار و سازندگان بخصوص آنهایی که در فارس کار می کنند تکمیل و با آن ها مکاتبه شود.

3-    آقای دکتر صفوی از دانشکده برق و کامپیوتر امکانات دانشگاه شیراز برای برگزاری مجازی کنگره و برنامه های جانبی آن را به اطلاع اعضای شورا رساندند و اعلام کردند دانشگاه شیراز مشکلی در این زمینه ندارد و با معرفی چند کارشناس برای تشکیل کمیته مربوط به برگزاری مجازی کنگره تمام برنامه ها قابل انجام است.

4-    مقرر شد سرکار خانم دکتر سعادت یک لیست اولیه از عناوین نشست های تخصصی- کارگاه ها- کلینیک صنعت و افراد مناسب برای این فعالیت ها و همچنین سخنرانان افتتاحیه و اختتامیه ارائه کنند که تا جلسه بعد اعضا پیشنهادت تکمیلی خود را ارائه کنند.

5-    مقرر شد دبیرخانه، سایت را متناسب با ضوابط ISC سریعتر تکمیل و همچنین میزان بازدید فراخوان در سایت کنگره و بقیه سایت ها را مرتب رصد و اعلام کند (ازجمله اعضای کمیته علمی).

6-    مقرر شد شرکت های آبفای فارس و شیراز و آب منطقه ای فارس نسبت به تامین مبلغ حمایت مالی تصویب شده در جلسه قبل سریعتر اقدام کنند. همچنین برای ارائه مقاله و همچنین مشارکت در کارگاه ها و میزگردها متناسب با نیازهای منطقه فارس توسط کارشناسان خود تبلیغ و اقدام کنند.

7-    مقرر شد جلسه بعد در نیمه اول تیر برگزار و اعضا گزارش فعالیت های مرتبط با خود را ارائه کنند.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا