اولین جلسه هماهنگی نمایندگان انجمن در استان اصفهان

به دنبال اعطای احکام نمایندگان انجمن آب و فاضلاب ایران در تعدادی از دانشگاهها و شرکتهای آبفا، اولین جلسه هماهنگی نمایندگان انجمن در استان اصفهان روز پنجشنبه 5 دی ماه 1398 از ساعت 10 الی 12 در دانشکده عمران دانشگاه اصفهان برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر تابش رئیس هیت مدیره انجمن، دکتر صفوی نماینده انجمن در استان اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان و دکتر جمشیدی نماینده انجمن در دانشگاه اصفهان حضور داشتند با توجه به آیین نامه نمایندگیهای انجمن، پیشنهادات و نظرات حاضرین مطرح و موارد زیر مورد موافقت قرار گرفت:

-         مقرر شد تا پایان سال 1398 شاخه های دانشجویی انجمن در این دو دانشگاه با نظارت نمایندگان انجمن تشکیل شود.

-         مقرر شد نمایندگان و شاخه های دانشجویی در انجام برنامه های خود با انجمنهای علمی هر دانشکده هماهنگ باشند.

-         مقرر شد نمایندگان برای انجام سخنرانی و نشست های تخصصی علمی برنامه ریزی کنند.

-         مقرر شد نمایندگان نسبت به عضوگیری افراد علاقمند در سطح اعضای هیئت علمی و دانشجویان اقدام و برای افزایش مشارکت آنان در فعالیتهای علمی تلاش کنند.

-         مقرر شد نمایندگان انجمن در دانشگاه با هماهنگی نماینده انجمن در شرکت آبفا نسبت به افزایش مشارکت شرکتهای آبفا در فعالیتهای علمی نمایندگیها اقدام کنند.

 

ششمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

ششمین جلسه هیأت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب در تاریخ سه شنبه ۳ دی ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در محل اتاق شورای پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار گردید.

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زير می باشند:

·         طرح لوگو اتحادیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

·         مقرر شد مکاتبه ای از سوی اتحادیه با آقای دکتر واعظی (دفتر رئیس جمهوری) انجام شود و درخواست گردد که دستگاه های دولتی را از انجام فعالیت های مشابه که توسط انجمن های علمی و بخش خصوصی با کیفیت بهتری انجام می گردد، منع نمایند.

·         مقرر شد تقویم رویدادهای انجمن های علمی عضو اتحادیه تهیه و از طرف اتحادیه منتشر گردد.

·         مقرر شد مکاتباتی با افراد کلیدی چون رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون اول رئیس جمهور، وزیر نیرو، وزیر صمت، وزیر کشور، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و از طرف اتحادیه صورت پذیرد.

·         برنامه اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت و با انجام اصلاحاتی تصویب شد.

·         آقای دکتر تابش گزارشی از فعالیت های دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب ارائه کردند و سپس اعضا در خصوص برخی موارد و مشکلات انجمن ها در برگزاری همایش های علمی و فعالیت های جنبی آن بحث و تبادل نظر نمودند.

·         آقای دکتر محمودی گزارشی از بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی در جزیره قشم ارائه کردند و از اعضای اتحادیه برای مشارکت در فعالیت ها و شرکت در آن دعوت نمودند.

 

 

برگزاری مجمع عمومی سالانه انجمن

مجمع عمومی سالانه به طور فوق العاده (نوبت دوم) انجمن آب و فاضلاب ایران روز سه شنبه 19 آذر 1398 همزمان با برگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت از ساعت 17:30 الی 18:30 در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران تشکیل شد.

در این نشست پس از تعیین هیئت رئیسه، موارد زیر مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت:

1-    گزارش فعالیتهای یک سال گذشته انجمن توسط آقای دکتر تابش ارائه شد.

2-    تراز مالی سال 1397 توسط آقای دکتر صفوی ارائه شد و مورد تصویب قرار گرفت.

3-    روزنامه اسرار به عنوان روزنامه سراسری به منظور درج آگهی های رسمی انجمن انتخاب شد.

4-    مقرر شد تغییر کد پستی دفتر انجمن به اداره ثبت گزارش شود.

5-    برنامه های سال آینده انجمن توسط آقای دکتر تابش ارائه شد.

6-    شرکت کنندگان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فعالیتهای سال قبل و برنامه های سال آینده ارائه کردند.

 


Page 1 of 45

نماد اعتماد الکترونیکی