قوانین سایت

اعضاء محترم سایت، لطفا قوانین استفاده از سایت را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است.

1.  کاربران باید طبق قوانین این سامانه که برگرفته از قوانین جرائم رایانه‌ای است، فعالیت کنند. اما این به این معنی نیست که "سایت انجمن آب و فاضلاب ایران" عملکرد تمامی افراد را بررسی می‌کند؛ بنابراین مسئولیت وقوع هرگونه تخطی از کلیه موارد زیر یا رفتار خلاف قانون و شرع، بر عهده خود کاربران خواهد بود.

2.  سایت انجمن آب و فاضلاب ایران، وب‌ سایتی تخصصی در زمینه علوم، مهندسی و صنعت آب و فاضلاب است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. این وب‌ سایت ‌به‌عنوان یک سایت علمی- تخصصی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

3.  وب سایت  irwwa.ir، تنها وب سایت رسمی انجمن آب و فاضلاب ایران است.

4.  هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

5.  جعل هویت دیگر افراد ، شامل افراد حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و در صورت مشاهده یا دریافت گزارش، دسترسی کاربر مورد اشاره به سایت بسته و حق پیگرد قانونی برای سایت انجمن ایجاد خواهد شد.

6.  سوء استفاده از مشخصات و تصاویر خصوصی کاربران ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

7.  درج هرگونه مطلب با جهت‌گیری و عناد با جمهوری اسلامی ایران و ملیت ایرانی ممنوع است.

8.  لینک یا آدرس وب سایت‌های معرفی شده، با هدف نشر علم و بالابردن سطح آگاهی و دانش در زمینه علم و تخصص آب و فاضلاب بوده؛ لذا صرفاً جهت اطلاع رسانی است. وب سایت انجمن مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

9.  ایجاد گفتمان‌های توهین‌آمیز قومیتی یا سیاسی و انتشار مطالب مرتبط خلاف قوانین این پایگاه است. نشر هرگونه مطلب یا رفتاری در جهت تمسخر فرهنگ، گویش‌ها و لهجه‌های اقوام و شهرهای مختلف ایران ممنوع است.

10.  هرگونه فعالیت برای تحریک اعضاء در موارد غیرمتعارف و خلاف شرع و برهم زدن جو عمومی سایت، پیگرد قانونی دارد.

11.  انتشار هرگونه لینک مربوط به ابزارهای فیلترشکن خلاف قانون است.

12.  مدیران این سامانه مجازند حساب کاربری اعضایی را که به قوانین این شبکه عمل نمی‌کنند، در هر زمانی بلافاصله مسدود نماید و یا به صلاح دید خود قسمتی از اطلاعات، تصاویر و یا درخواست های ارسالی کاربران را حذف نمایند.

13.  کاربران می‌توانند نظرات و انتقادات خود را با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی انجمن، نسبت به انتشار مطالب غیر مرتبط و یا غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ‌کننده‌های وب‌سایت اعلام کنند. همچنین کاربران می‌توانند درخواست خود را نسبت به درج مطالب و انتشارات مرتبط در وب‌سایت انجمن، ارسال کنند.

14.  مدیران و هماهنگ کننده‌های وب سایت، حداکثر در مدت ده روز کاری موارد و مطالب ارسالی را بررسی کرده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد. در صورت عدم دریافت پاسخ، می‌توانید از طریق دیگر راه‌های ارتباطی (موجود در قسمت تماس با ما)، موارد خود را در میان گذارید.

15.  لازم است تا در زمان انجام مراحل عضویت در داخل سایت، اطلاعات به صورت صحیح وارد شده و مدارک ارسالی کامل باشند.

16.  کليه محتويات نرم افزاری و ابداعات و طرح‌های انجمن، متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها نیز متعلق به همین سايت است. استفاده از ربات‌های هوشمند برای استخراج اطلاعات موجود در سایت انجمن اکیداً ممنوع است. بنابراین هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد. بهره‌برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نام "انجمن آب و فاضلاب ایران" به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز است و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

17.  تمامی تماسهای الکترونیک با سایت انجمن بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می‌گردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

18.  هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

 

 این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، به اطلاع می‌رساند که در آینده فعالیت این سامانه ممکن است مواردی به لیست قوانین فوق افزوده یا از آن حذف گردد که در نتیجه به کاربران عزیز توصیه می‌گردد هر چند وقت نسبت به مطالعه قوانین اقدام نمایند. هرگونه تغییر در قوانین، از طریق همین بخش به اطلاع عموم کاربران خواهد رسید.

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا