برگزاری جلسه چهل و هشتم هیئت مدیره

برگزاری جلسه چهل و هشتم هیئت مدیره

چهلم و هشتمین جلسه هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران روز چهارشنبه 1400/1/25 از ساعت 17 تا 19 به صورت مجازی از طریق اسکایپ برگزار شد.

اهم موارد مطرح شده در این جلسه به شرح زیر است:

1- گزارش فعالیت انجمن شامل انتشار خبرنامه، جلسه شورای سیاستگزاری همایش و کمیته تلفات و وصول طلب های مالی مانده از سال 98 توسط دکتر تابش ارائه شد.

2- گزارش مجله شامل چاپ شماره زمستان و توزیع بعد از عید، توسط دکتر تابش ارائه شد. در ادامه پرسشنامه نظرسنجی که توسط دکتر صفوی تهیه شده بود مطرح شد. سپس مهندس قانع نتایج نظرخواهی از شرکت های آبفا در مورد نشریه را ارائه کردند. مقرر شد نظرسنجی ها تکمیل و در یک بازه زمانی انجام شده و براساس جمع بندی انجام شده اصلاحات لازم برای تکامل نشریه انجام شود.

3- گزارش دکتر تابش مبنی بر بارگزاری فیلم های کنگره سال 1399 در آپارات ارائه و مقرر شد دکتر طالب بیدختی در مورد نقایص فیلم های کنگره و ورود اطلاعات به isc اقدامات لازم را انجام دهند.

4- گزارش پیشرفت کار همایش 1400 شامل تهیه پوستر و سربرگ و سایت و تهیه نامه های لازم توسط انجمن توسط دکتر تابش ارائه شد. مقرر شد دانشکده محیط زیست به انجام فعالیت های تعیین شده ترغیب شود. همچنین همه اعضا نسبت به تبلیغات همایش اقدام کنند.

5- برنامه وبینارهای 1400 براساس پیشنهادات رسیده از افراد و کمیته ها مطرح شد. ضمن تصویب چند موضوع پیشنهادی، مقرر شد بقیه پیشنهاد دهندگان توضیحات بیشتری در رابطه با موضوع ارائه دهند.

6- آیین نامه های پیشنهادی المپیاد و ایده برتر توسط دکتر جلیلی، دکتر صفوی و دکتر نظیف مطرح و ضمن دریافت نظرات اعضا، مقرر شد متن پیشنهاد برای اعضا ارسال و در جلسه بعد تکمیل شود.

7- براساس پیشنهادات دریافت شده از اعضا، لیست افراد کاندید شده برای نمایندگی انجمن در تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت علوم مطرح و تصویب شد.

8- گزارش عملکرد آقای مهندس موسی خانی نماینده انجمن در آبفای قزوین توسط ایشان به جلسه ارائه شد.

9- گزارش واحد پذیرش مبنی بر جذب 2 عضو حقیقی و یک عضو حقوقی در فروردین توسط دکتر تابش ارائه شد.

 

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا