سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 08:11

فرم فراخوان پایان نامه برتر

 به نام خدا

 انجمن آب و فاضلاب ایران در نظر دارد در چهارمین دوره برگزاری مسابقات پایان نامه برتر، به منظور ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی در حوزه علوم آب و فاضلاب، پایان نامه های برتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را در تمام حوزه های آب و فاضلاب مورد تشویق قرار دهد.
 
از علاقمندان دعوت می شود تا برای شرکت در مسابقه، فایل پایان نامه خود به همراه مقالات مستخرج از آن را که در مجلات معتبر علمی-پژوهشی داخلی یا خارجی چاپ شده یا مورد پذیرش قرار گرفته است، حداکثر تا تاریخ بیستم مهرماه  1398 از طریق سایت انجمن بارگذاری نمایند.

در صورت انتشار بیش از سه مقاله ژورنالی، مقالات به صورت Zip شده بارگذاری شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا در ساعات کار دفتر انجمن با شماره تماس 88391390 -021 تماس گرفته شود.

تذکر مهم: در صورتی که به هر دلیل موفق به ارسال فایلها از طریق سایت نشدید لطفا فایل پایان نامه و مقالات را به آدرس ایمیل انجمن این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمائید.

جوایز چهارمین دوره مسابقه پایان نامه برتر همزمان با برگزاری "دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب" در آذر ماه 1398 اعطا میگردد.

قبل از ارسال فرم لطفا وارد سایت شوید

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا